Beauty Lifestyle

Weekend w SPA

27 lutego 2015

Sobota południe, jazda po tort, wpakowanie Małgosi do auta i w drogę 🙂 Tak wyglądał początek naszego weekendu.

To był typowo babski wypad zorganizowany dla przyjacióły jako prezent urodzinowy. Oczywiście nie znała szczegółów. Wiedziała tylko, że ma zabrać ze sobą strój kąpielowy i świetny nastrój na cały weekend 🙂

www.palacykotrebusy.pl

Zabrałyśmy Małgosię do Spa. Wybrałyśmy na ten wyjazd Pałacyk Otrębusy.
Pałacyk mieści się tuż pod Warszawą, około 30 min drogi. Nowocześnie urządzony, w klimacie pałacowym hotel posiada przepiękne pokoje w tym apartamenty. My wybrałyśmy tą drugą opcję Apartament Rubinowy. Duże łóżko z baldachimem, część wypoczynkową ze stolikiem i  przepiękną kanapą.

 

Do naszej dyspozycji był basen z atrakcjami takimi jak: gejzery, bicze wodne czy przeciwprąd. Dodatkowo w strefie wodnej znajdują się sauna sucha, łaźnia parowa, grota solna, prysznic wrażeń, leżanki grzewcze jak również przeraźliwy „kubeł zimnej wody”. Ze wszystkiego korzystałyśmy w ful opcji. Nietsety nie odważyłyśmy się tylko na zacny kubeł 😉 Kto wie, może następnym razem?

 

Dla Małgosi to nie było koniec wrażeń. Od nas dostała w prezencie również masaż relaksacyjny. Mogła skorzystać z części zabiegowej.

Po dniu pełnym wrażeń czas na kolację. I tu zaczynają się schody. Choć sala, w której można zasiąść do stołu jest przepiękna i przestrzenna nie spełniły się nasze oczekiwania.

Karta wyglądała dość zachęcająco. Jednak jako wegetarianka muszę skrytykować kuchnię. Oprócz zupy nie miałam nic do wyboru. Byłam rozczarowana gdyż uwielbiam smakować nowe potrawy. Patrząc na to iż sam Pałacyk wygląda imponująco, ma wiele atrakcji i wielu gości niestety część restauracyjna nie zdała egzaminu. No cóż, pozostało mi zjeść zupę na kolację. Aby nie być głodną zamówiłam również przystawkę. Dziewczyny zamówiły makaron z kurczakiem. Na tym nie koniec niepowodzeń. Zamiast przystawki najpierw dostałam zupę po pół godzinnym oczekiwaniu. Najgorzej z naszą jubilatką i Izą. Dziewczyny czekały godzinę! na swoje danie po czym okazało się, że danie zostało pomylone. Cóż poprosiłyśmy o poprawkę ale już do pokoju. Nie byłyśmy w stanie czekać drugiej godziny.
Niestety to nie były tylko nasze złe odczucia gdyż goście obok również nie byli szczęśliwi. Mam tylko nadzieję, że zły dzień kuchnia miała akurat w ten weekend, a na co dzień wygląda to zdecydowanie lepiej.

W dniu wymeldowania wykorzystałyśmy w pełni strefę wodną. Korzystałyśmy do oporu. Ale niestety nadszedł czas powrotu. Jako, że pogoda dopisywała na naszych kierowców czekałyśmy w parku, który również nas oczarował. Jestem pewna, że w lecie musi wyglądać imponująco.

Reasumując pobyt uważam za bardzo udany. Piękne wnętrza, dużo atrakcji, przemiła obsługa. Pomińmy część kulinarną 😉 Na pewno tam jeszcze wrócimy i szczerze polecamy Pałacyk Otrębusy.

Comments

comments

You Might Also Like

15 komentarzy

 • Reply I am Allexandra 27 lutego 2015 at 14:53

  Ale tam pięknie, tylko pozazdrościć! 🙂

 • Reply nutellaa x 27 lutego 2015 at 15:12

  wow sama chciałabym dostać taki prezent! 😀
  nutellaax.blogspot.com [KLIK]

 • Reply joanna nieckarz 27 lutego 2015 at 15:16

  ale super!

 • Reply Sylwia Szewczyk 27 lutego 2015 at 16:05

  To prawda! Pięknie i przemiło:)

 • Reply Sylwia Szewczyk 27 lutego 2015 at 16:06

  Podsuń pomysł znajomym 😉

 • Reply Sylwia Szewczyk 27 lutego 2015 at 16:06

  Było super! 😉

 • Reply Sylwia Badora 27 lutego 2015 at 21:48

  Super

 • Reply Secret_style 28 lutego 2015 at 17:00

  Łooooooooo mom, takie przepiękne pokoje i baldachimy istnieją na prawdę??? aaaaaaa przepiękny ten apartament, jak z bajki ! 🙂 Koleżanka na pewno była zachwycona niespodzianką, taki relaks i egoistyczne chwile poświęcone tylko i wyłącznie sobie, powinnyśmy częściej celebrować 🙂
  Świetnie dziewczyny! Widać, że wypad udany, buźki uśmiechnięte- czego chcieć więcej 🙂
  Buziaki kochana :*

 • Reply Sylwia Szewczyk 28 lutego 2015 at 20:00

  Oj tak 🙂 Było cudownie! Koleżanka wniebowzięta, a my szczęśliwe, że mogłyśmy razem spędzić cały weekend.

 • Reply Sylwia Szewczyk 28 lutego 2015 at 20:03

  :-*

 • Reply mowmimoniska 1 marca 2015 at 13:37

  Sama z chęcią zresetowałabym się na takim wyjeździe 🙂

 • Reply Sylwia Szewczyk 1 marca 2015 at 13:42

  Polecam 😉

 • Reply Sandra Kozłowska 1 marca 2015 at 15:39

  też by mi się przydał taki weekend w spa <3

 • Reply Sylwia Szewczyk 1 marca 2015 at 17:17

  Można naładować swoje akumulatorki. Przynajmniej na chwile 😉

 • Reply Diana Cloudlet 2 marca 2015 at 14:11

  Oh, I Like your blog and your style of writing! Also I’d like to say that you have beautiful photos! Great job! I know that it requires so much time to update blog, but keep doing it!)
  I’ll be happy to see you in my blog!)

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

 • Leave a Reply