Beauty

Przedłużanie włosów metodą clip-in

9 lutego 2017

Piękne, długie i gęste włosy to marzenie nie jednej kobiety! Niestety, nie oszukujmy się! Nie każdą z nas natura obdarzyła tym czego byśmy sobie życzyły. Ja należę właśnie do tej grupy kobiet, która marzy o bujnej fryzurze. Moje włosy są gęste, ale jak to bywa u blondynek są również bardzo cienkie co niestety nie idzie w parze. Mimo wielu czynności pomagającym im wyglądać na włosy jak u modelek: używanie kosmetyków na objętość, odbijanie od nasady i utrwalanie, po kilku godzinach wracają do swojego stanu poprzedniego.

Na szczęście są sposoby, które przedłużą i zagęszczą nasze włosy nie narażając ich tym samym na zniszczenie. Metoda clip-in to technika dzięki, której w zaledwie kilka minut możemy zmienić naszą fryzurę. Wystarczy zacisnąć klips! Przedłużanie i zagęszczanie włosów jest więc możliwe bez kleju, metalowych ringów, które łamią i wyrywają nasze naturalne włosy. Ponad to metoda clip-in pozwala nam na bawienie się fryzurą kiedy mamy tylko na to ochotę. Zarówno zakładanie jak i ściąganie jest bardzo proste i trwa naprawdę chwilę. Zatem nie robisz nic na stałe!

W ostatnim czasie miałam tą przyjemność przetestowania naturalnych włosów clip-in od firmy Irresistible Me. I powiem Wam szczerze, że zrobiłam to z wielką przyjemnością 🙂 Włosy przyszły do mnie zapakowane w piękne pudełko, w którym znajdowały się pasma z klipsami i próbka na małej taśmie dzięki, której możemy najpierw sprawdzić czy dany kolor jest na pewno dopasowany do naszego naturalnego odcienia.

Na stronie Irresitibleme.com dzięki instruktażowemu filmowi możecie z łatwością dobrać kolor pasujący do Waszych włosów. Na filmie prezentowany jest każdy dostępny kolor i dodatkowo porównywany do siebie.

Ja wybrałam odcień Platinum Blonde. Moje końce są rozjaśnione i dość chłodne dlatego zdecydowałam się na najjaśniejszy kolor. Jako, że są to włosy naturalne pomyślałam, że w razie różnicy koloru będę mogła je pofarbować i zbliżyć do mojego odcienia. Na szczęście nie było takiej potrzeby. Wszystkie dostępne kolory dopinek możecie zobaczyć TUTAJ.

Jestem ciekawa czy używałyście już tej metody? Jakie są Wasze doświadczenia z włosami clip-in? Mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłam tym z Was, które zastanawiają się nad przedłużeniem swoich włosów. W końcu nadal mamy karnawał 🙂

A o to efekt po 🙂

 

Comments

comments

You Might Also Like

7 komentarzy

 • Reply World Fashion Style Eve 9 lutego 2017 at 23:04

  wow! pasuje ci taka długość! ??

 • Reply Madziastylee 10 lutego 2017 at 20:13

  wow! wcale nie wyglądają jak doczepione! 🙂

 • Reply Aleksandra Sajecka 10 lutego 2017 at 21:36

  Sylwia, włosy wyglądają bardzo naturalnie! Sama zastanawiałam się nad tą metodą przedłużania, bo moich włosów jest po prostu mało, ale nadal nie zrobiłam nic więcej w tym kierunku… Pozdrawiam 😉

 • Reply Aleksandra 11 lutego 2017 at 10:54

  Super wyglądasz! 🙂

 • Reply Zoya 11 lutego 2017 at 22:59

  wow pięknie jak laleczka <3

 • Reply TakaJa~CzarnaKretka 18 lutego 2017 at 17:26

  Jaki naturalny efekt. Wow!

 • Reply Amanda Niedrich 23 marca 2017 at 07:53

  Księżniczka!

 • Leave a Reply